Modernizacja

modernizacja-przebudowa-ulepszenie-poprawa-modyfikacja

Modernizacja, przebudowa , przeróbka, polepszenie

Modernizacja instalacji elektrycznej jest bardzo często spotykaną formą którą przeprowadzamy w ramach remontu mieszkań. Nasza firma przykłada szczególną uwagę na rodzaj instalowanych urządzeń po uprzednim wywiadzie, dzięki czemu każde nowo podłączone urządzenie pracuje bezawaryjnie. Za sprawą wielu zrealizowanych projektów potrafimy doradzić oraz zaproponować najbardziej optymalne rozwiązania. Ponieważ podczas modernizacji najczęściej zamieszkujemy dane miejsce, w zawiązku z czym prace zazwyczaj wykonujemy sprawnie i bez większych komplikacji.


modernizacja-przebudowa-ulepszenie-poprawa-modyfikacja

Czym jest modernizacja ?

Modernizacja instalacji elektrycznej to nie tylko jej unowocześnienie, trwałe ulepszenie, przebudowa ale także wprowadzenie nowych technologii, nowoczesnych urządzeń czy zwykłe przeniesienie gniazdka. Obejmuje ona również podniesienie walorów estetycznych i użytkowych danego przedmiotu. Bardzo częstym spotykanym zjawiskiem jest nieestetyczne oraz niechlujne wykonanie rozdzielnicy z zabezpieczeniami nad prądowymi naszego obiektu. Niedbalstwo o serce naszej tablicy powoduje między innymi przegrzewanie się styków i przewodów w przypadku nieodpowiedniego rozłożenia obciążenia, a tym samym liczne awarie. W przypadku braku estetyki w momencie awarii usterkę jest również trudniej zlokalizować  w gąszczu nieuporządkowanych przewodów. Całość przekłada się tym samym na wzrost ceny wykonywanej usługi poprzez większą ilość roboczogodzin które trzeba poświęcić na usunięcie awarii.


Nowoczesna modernizacja ?

Przykładem są systemy oraz urządzenia energooszczędne, pozwalające zmniejszyć koszty ich użytkowania takie jak choćby wymiana starych opraw oświetleniowych na led. Kolejnym przykładem jest wymiana starych urządzeń na nowe które są mniej energochłonne np:. lodówki czy przepływowe podgrzewacze wody.

Niejednokrotnie jesteśmy świadkami gdzie nie do końca przemyślano rozmieszczenie przedmiotów i urządzeń. Skutkiem pochopnych decyzji często jest fakt że albo wyłącznik światła mamy za szafą albo znaczna część gniazd jest za meblami, a tym samym trudno dostępna. W obu tych przypadkach warto rozważyć modernizację instalacji elektrycznej jeżeli faktycznie nie mamy możliwości innego rozmieszczenia naszych przedmiotów. Często wprowadzenie zaledwie kilku drobnych zmian poprawi nam komfort oraz estetykę pomieszczenia. Dzięki temu zlikwidujemy niepotrzebne przedłużacze schowane najczęściej za meblami a włączniki światła będą w komfortowym dla nas miejscu.Zapraszamy do kontaktu oraz pełnego zapoznania się z naszą ofertą.