O FIRMIE

Jeżeli jesteś już zmęczony/a szukaniem odpowiedniego wykonawcy, analizowaniem i przeglądaniem kolejnych ofert a szukasz rozwiązań dla swojego domu to świetnie trawiłeś/aś.

A może jesteś tym szczęśliwcem który już na starcie zaoszczędza czas i pieniądze ?

Niezależnie którą osobą jesteś to bądź świadomy/a że lepiej trafić nie mogłeś/aś.

Firma FOTO-VOLT prowadzi działalność w zakresie instalacji elektrycznej nN. Właścicielem firmy oraz jego założycielem jest absolwentem Politechniki Wrocławskiej na wydziale Energetyki.

Podejmujemy wyzwania niedokończonych zleceń lub gdy nagle nasz wykonawca przestał odbierać telefon zostawiając nas samym sobie.

Głównym założeniem firmy jest zapewnienie satysfakcji ,bezpieczeństwa , zadowolenia oraz realizacji pomysłów naszych partnerów. Niejednokrotnie spotkaliście się ze sformułowaniem że czegoś nie można zrobić, że jest już za późno lub co Pan wymyśla. Wspomniane twierdzenia i brak realizacji naszej wizji często przekładają się na niezadowolenie oraz utratę komfortu . Powierzone nam zadania traktujemy jako pasje a każde nowe zlecenie wykonujemy kompleksowo. Od dłuższego czasu kreujemy nowe możliwości i nadajemy im charakter byś mógł poczuć się wyjątkowo.

Nasz zespół składa się z osób które zrealizowały projekty dla takich firm jak Alstom, GE, KGHM, InPost, Solaris i wiele innych na przełomie kilkunastu lat. Wykonaliśmy również wiele projektów indywidualnych jak i projektów restauracji które są w czołówce najlepiej ocenianych.

1. Oliwa i Ogień 2.0 -Wrocław
2. Stacja Neapol -Rogów Sobócki
3. Dobra Nowina – Nowa Ruda

Obecnie naszym kierunkiem w rozwoju firmy stawiamy na  klienta indywidualnego oraz świadomy stawiający na jakość nie tylko naszych usług ale i użytych komponentów zapewniające długoletnie i bezawaryjne użytkowanie instalacji elektrycznych i fotowoltaicznych

Posiadamy niezbędne uprawnienia w zakresie eksploatacji oraz dozoru. Jesteśmy również certyfikowanym instalatorem OZE oraz certyfikowanym instalatorem inwerterów SMA. Nasza pasja powoduje że uczestniczymy w rożnego rodzaju szkoleniach i seminariach dzięki którym ciągle poszerzamy swoją wiedzę.

Obszar prowadzenia naszej działalności skupiamy głownie na powiecie Kłodzkim, w skład których wchodzą gminy Kłodzko, Duszniki-Zdrój, Kudowa-Zdrój, Gmina Lewin Kłodzki, Gmina Szczytna, Polanica-Zdrój, Gmina Kłodzko, Gmina Radków, Gmina Nowa Ruda, Nowa Ruda, Gmina Lądek-Zdrój, Gmina Bystrzyca Kłodzka, Gmina Międzylesie oraz Gmina Stronie Śląskie.

Nikola Tesla

„Nim miną pokolenia, maszyny zaopatrywane będą w moc, którą da się uzyskać z dowolnego miejsca wszechświata…
Czy będzie to energia statyczna, czy kinetyczna? Jeśli statyczna, na próżno żywimy nadzieję.
Jeśli kinetyczna –
a wiemy z pewnością, że właśnie taka – kwestią czasu pozostaje, by człowiek podłączył urządzenia do koła zamachowego przyrody.”

-Nikola Tesla