O FIRMIE

Jeżeli jesteś już zmęczony/a szukaniem odpowiedniego wykonawcy, analizowaniem i przeglądaniem kolejnych ofert a szukasz rozwiązań dla swojego domu to świetnie trawiłeś/aś.

A może jesteś tym szczęśliwcem który już na starcie zaoszczędza czas i pieniądze ?

Niezależnie którą osobą jesteś to bądź świadomy/a że lepiej trafić nie mogłeś/aś.

Firma FOTO-VOLT prowadzi działalność w zakresie  instalacji elektrycznej nN. Podejmujemy wyzwania niedokończonych zleceń lub gdy nagle nasz wykonawca przestał odbierać telefon zostawiając nas samym sobie.

Głównym założeniem firmy jest zapewnienie satysfakcji ,bezpieczeństwa , zadowolenia oraz realizacji pomysłów naszych partnerów. Niejednokrotnie  spotkaliście się ze sformułowaniem że czegoś nie można zrobić, że jest już za późno lub co Pan wymyśla. Wspomniane twierdzenia i brak realizacji naszej wizji  często przekładają się na niezadowolenie oraz utratę komfortu . Powierzone nam zadania traktujemy jako  pasje a każde nowe zlecenie wykonujemy kompleksowo. Od dłuższego czasu kreujemy nowe możliwości i nadajemy im charakter byś mógł poczuć się wyjątkowo.

Nasz zespół składa się z osób które zrealizowały projekty dla takich firm jak Alstom, GE, KGHM, InPost, Solaris i wiele innych na przełomie kilkunastu lat. Wykonaliśmy również wiele projektów indywidualnych jak i projektów restauracji które są w czołówce Wrocławskich pizzerii. Obecnie naszym kierunkiem w rozwoju firmy  jest klient indywidualny.

Posiadamy niezbędne uprawnienia w zakresie eksploatacji, dozoru jak również certyfikat instalatora OZE (Fotowoltaika) wydanego przez UDT.

Nikola Tesla

„Nim miną pokolenia, maszyny zaopatrywane będą w moc, którą da się uzyskać z dowolnego miejsca wszechświata…
Czy będzie to energia statyczna, czy kinetyczna? Jeśli statyczna, na próżno żywimy nadzieję.
Jeśli kinetyczna –
a wiemy z pewnością, że właśnie taka – kwestią czasu pozostaje, by człowiek podłączył urządzenia do koła zamachowego przyrody.”

-Nikola Tesla