Przejdź do treści

FOTOWOLTAIKA

Instalacje
elektryczne

INSTALACJE
ELEKTRYCZNE

PANELE
SŁONECZNE

MODERNIZACJE

PODŁĄCZENIA AGD

POMIARY
ELEKTRYCZNE

SYSTEM
ANTYWŁAMANIOWY

TELEWIZJA
PRZEMYSŁOWA

TECHNIKA
DIAMENTOWA

Marcin Zięba

Law firms are typically organized around partners, who are joint owners and business directors of the legal operation; associates, who are employees of the firm with the prospect of becoming partners; and a variety of staff employees, providing paralegal, clerical, and other support services. 

Kacper Jankiewicz
Kacper Jankiewicz
2022-12-08
Bardzo polecam! Pełen profesjonalizm, bardzo dobry kontakt, świetne pomysły i rozwiązania- wszystko na najwyższym poziomie.
Bartłomiej Kowalski
Bartłomiej Kowalski
2022-09-10
Do zrobienia miałem zmianę instalacji elektrycznej z 1 na 3 fazową oraz ogrzewanie podłogowe na podczerwień. Od początku do końca świetna współpraca, fachowiec doradził jaki typ ogrzewania będzie najlepszy, pomógł ogarnąć jeszcze papierologię do Taurona, za co ogromny plus. Wysoka tolerancja na brak zdecydowania ze strony klienta, w takich momentach sam podrzucił kilka świetnych pomysłów. Robota zrobiona profesjonalnie i terminowo. Widać że gość zna się na swojej robocie i wykonuje ją z pełnym zaangażowaniem. Szczerze polecam firmę, na pewno nie będziecie żałować.
Jarosław Baprawski
Jarosław Baprawski
2021-12-20
Pan pomógł dokończyć stoły i poprawił skrzynki po innej ekipie, która nie dokończyła tematu z nieznanych mi przyczyn. Anioł elektroniki. Widać, że robi to z pasją, do tego dobry kontakt na każdym etapie realizacji, czuje się dopieszczony. Dzięki!
Mariusz Janicki
Mariusz Janicki
2021-09-30
Jakiś czas temu powierzyłem wykonanie instalacji tej firmie. Uważam że jest to jedna z najbardziej profesjonalnych firm jakie miałem okazję napotkać w swoim życiu i podczas budowy już drugiego domu. Duża kreatywność, uśmiech na twarzy , profesjonalne i sprawne wykonanie duża elastyczność . Podczas prac zmieniła się żonie trochę koncepcja i trzeba było przenieść parę gniazd w inne miejsce co nie stanowiło problemu, co ciekawe nie musieliśmy więcej za to dopłacać co się nie zdarza w tej czy innej branży usługowej. Polecam z czystym sumieniem i czekam już na założenie alarmu i fotowoltaiki.
Hhevs Hhxuvugie
Hhevs Hhxuvugie
2021-09-28
Bez wątpienia firma godna polecenia. Praca wykonana na najwyższym poziomie. Pełen profesjonalizm, dokładność a przede wszystkim błyskawiczna, mistrzowska realizacja usługi. Naprawdę trudno o tak dobrych wykonawców.
Natalia Pajdzik
Natalia Pajdzik
2021-08-03
Polecam tą firmę. Wykonanie instalacji fotowoltaicznej na podzespołach z najwyższej półki tak jak deklarowali. Szkoda że wcześniej nie natrafiłam na tą firmę gdy wykonywałam instalację w domu. Jak ktoś chce dobre materiały a nie wciskanie chińszczyzny za porównywalną kwotę to tylko foto-volt.
Daniel Jagodziński
Daniel Jagodziński
2021-05-05
Polecam wszystkim..... warto ....czysto.... i rzetelnie....
Anita Zabiegala
Anita Zabiegala
2021-05-01
Pełen profesjonalizm , instalator godny polecenia, a usługi w atrakcyjnych cenach.

ZASTANAWIASZ SIĘ?

„Nim miną pokolenia, maszyny zaopatrywane będą w moc, którą da się uzyskać z dowolnego miejsca wszechświata… Czy będzie to energia statyczna, czy kinetyczna? Jeśli statyczna, na próżno żywimy nadzieję. Jeśli kinetyczna – a wiemy z pewnością, że właśnie taka – kwestią czasu pozostaje, by człowiek podłączył urządzenia do koła zamachowego przyrody.”

Nikola Tesla