Przejdź do treści

Podłączanie AGD

Wykonujemy podłączenia następujących urządzeń AGD:

  • przepływowe podgrzewacze wody,
  • płyty indukcyjne /ceramiczne,
  • grzałki elektryczne ,
  • piece elektryczne,
  • piekarniki,
  • zmywarki,
  • inne związane z elektryką.

Firma foto-volt dokonuje podłączenia urządzenia AGD w końcowej fazie wykończenia mieszkania lub domu. Ponieważ podłączenie sprzętu domowego to ważny proces należy go zawsze przeprowadzić zgodnie z zaleceniami danego producenta.Wcześniej przygotowana instalacja elektryczna sprawia, że wykonanie usługi przebiega sprawnie oraz bez większych komplikacji.

Ze względu na to że nie zawsze instalacja elektryczna jest dostosowana do nowych urządzeń i większego obciążenia, dlatego nasi specjaliści zawsze o tym informują podczas oględzin lub wykonaniu pomiarów. Wówczas tylko wtedy mamy gwarancję i pewność że nie uszkodzimy żadnego ze sprzętów, oraz że będą one działały prawidłowo.

W związku z powyższym korzystanie z nich będzie całkowicie bezpieczne. Każde zakończone przez nas zlecenie dokumentowane jest wpisem do książki gwarancyjnej.

Nasza firma zajmuje się nie tylko podłączeniem urządzeń AGD ale również innych sprzętów elektrycznych znajdujących się w naszym domostwie.

Płyta indukcyjna

od 200zł

Podłączenie z gwarancją

Ocena stanu technicznego instalacji

Montaż urządzenia

Sprawdzenie działania

Podbicie gwarancji

Dojazd do 10km

Podgrzewacz wody

od 200zł

Podłączenie z gwarancją

Ocena stanu technicznego instalacji

Montaż urządzenia i ewentualnego licznika

Sprawdzenie działania

Podbicie gwarancji

Dojazd do 10km

Piec elektryczny

od 200zł

Podłączenie z gwarancją

Ocena stanu technicznego instalacji

Montaż urządzenia i ewentualnego licznika

Sprawdzenie działania

Podbicie gwarancji

Dojazd do 10km

*Darmowy dojazd w cenie wykonywanej usługi w promieniu 10 km od miejscowości Nowa Ruda. W pozostałych przypadkach 1zł/km.


Urządzenia AGD w naszym codziennym życiu.

W dzisiejszych czasach już chyba nie ma kuchni w której nie było by przynajmniej jednego urządzenia AGD. Ponieważ jesteśmy coraz bardziej wygodni, to dokładamy więcej sprzętu do naszej kuchni lub łazienki.
W rezultacie kuchnia oraz łazienka wyposażana jest w szereg urządzeń począwszy od płyty indukcyjnej , okapu, piekarnika, mikrofali, pralki, zmywarki aż po młynek do odpadów. Jeżeli jesteśmy na etapie remontu lub wymiany kuchni na nową, to już wcześniej powinniśmy pomyśleć o sprawdzeniu instalacji elektrycznej. Bez wątpienia warto wezwać elektryka który dokona oględzin i ewentualnie zmodernizuje naszą instalację. Z pewnością dobrym rozwiązaniem będzie również wykonanie planu kuchni oraz jego projektu. Coraz więcej firm meblarskich przygotowuje darmowe wizualizacje w rezultacie czego mamy podgląd na naszą kuchnię. Oczywiście bierzmy zawsze pod uwagę że właściwe i przemyślane rozmieszczenie naszych urządzeń będzie miało późniejszy wpływ na wygodę korzystania z kuchni.


Ile kosztuje montaż urządzeń AGD ?

Cena montażu sprzętu kuchennego uwarunkowana jest różnymi aspektami, takimi jak nakład wykonywanej pracy czy rodzaju urządzenia. Warto zauważyć że urządzenia takie jak zmywarka , pralka czy kotły elektryczne potrzebują podłączenia do sieci wodociągowej i kanalizacyjnej. Dodatkowe dostosowanie instalacji na wyżej wymienione potrzeby podnosi koszt wykonywanej usługi. W przeciwieństwie do nowego budownictwa koszty mogą być wyższe w istniejącym budownictwie w przypadku demontażu starych urządzeń w celu zastąpienia ich nowymi. Reasumując aby obniżyć koszty montażu urządzenia zalecamy przygotowanie instalacji hydraulicznych, miejsca pod nowe urządzenia jak i demontaż starych we własnym zakresie.

Ponieważ na cenę wpływa również ilość urządzeń do podłączenia, zachęcamy zawsze do zlecenia kompleksowej usługi montażu całego sprzętu.Zapraszamy do kontaktu oraz pełnego zapoznania się z naszą ofertą.