Przejdź do treści

Wykonanie instalacji elektrycznej

Wykonanie instalacji elektrycznej oraz współpraca z firmą Foto-Volt rozpoczyna się od wizji lokalnej oraz profesjonalnego doradztwa w zakresie instalacji nisko prądowej. Bazując na naszych dotychczasowych realizacjach proponujemy spersonalizowane  oraz  funkcjonalne rozwiązania,  które w późniejszym czasie ułatwiają korzystanie z naszego mieszkania lub domu. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z należytą starannością. Pragniemy również podkreślić że, jesteśmy bardzo elastyczni jeżeli chodzi o zmiany w trakcie wykonywania instalacji elektrycznej. Korzystamy z materiałów wysokiej jakości renomowanych producentów co  przekłada się na  bezpieczeństwo, jakość oraz niezawodność przez wiele lat użytkowania. Każda realizowana instalacja elektryczna wykonana jest zgodnie z Polskimi normami oraz dobrą praktyką inżynierską wypracowaną na przełomie kilkunastu lat. Posiadamy odpowiednie  wykształcenie w branży energetycznej liczne uprawnienia oraz uczestniczymy w wielu szkoleniach dzięki którym poszerzamy swoją wiedzę. Mając powyższe na uwadze zachęcamy do odwiedzenia zakładki certyfikaty.

Energia elektryczna w naszym codziennym życiu ?!


Nasze codzienne życie opiera się o technologie które wymagają układów zasilania elektrycznego. Współczesny świat oraz otaczający go ludzie bez energii elektrycznej praktycznie nie potrafiliby funkcjonować. Przedsiębiorstwa bez prądu które wytwarzają dla nas codziennie różnego rodzaju dobra ,po prostu by stanęły. Warto zauważyć że każdą przerwę  w dostawie energii elektrycznej przelicza się na straty, nie tylko w przedsiębiorstwie, ale także w naszym gospodarstwie. Nie mniej jednak nasi dostawcy energii poprawiają oraz modernizują swoją infrastrukturę, dzięki czemu brak napięcia jest coraz mniej spotykany. W przeciwieństwie do przedsiębiorstw często zaniedbujemy nasze własne gospodarstwa domowe, gdzie wykonanie instalacji elektrycznej jest niedbałe i niechlujne co skutkuje w późniejszym czasie awariami.

Czy warto samodzielnie wykonać instalację elektryczną ?

Samodzielne wykonanie instalacji elektrycznej wydaje się rzeczą łatwą . Wbrew pozorom jest to skomplikowany proces na który składa się na duża ilość złożonych czynności. W rezultacie każdy błąd i niedociągnięcie może przyczynić się do długofalowych konsekwencji. Dodatkowo musimy sobie odpowiedzieć na pytanie czy posiadamy odpowiedni sprzęt ? Na wyposażeniu warto posiadać młotowiertarkę, bruzdownicę, wkrętarkę , praski do tulejek, otwornice itd. Zadaj więc sobie teraz pytanie, czy warto:

  • wydać pieniądze na zakup sprzętu którego najprawdopodobniej użyjesz tylko raz,
  • poświęcić wiele godzin na naukę,
  • poświęcić czas na wykonanie instalacji.

JeJeżeli któraś z tych odpowiedzi jest twierdząca to najprawdopodobniej planujesz wejść w branżę elektroinstalacyjną albo lubisz marnotrawić swój czas.

Przede wszystkim zwróćmy jeszcze uwagę , że koszt wykonania instalacji elektrycznej jest zawsze uzależniony od stawianych wymogów przez inwestora. Dla przykładu można przyjąć że cena wykonania instalacji elektrycznej dla domu jednorodzinnego 100 m2 może się wahać od 4 do nawet 20 tys złotych. Ze względu na to, że w dzisiejszych czasach każdy chce oszczędzać to czy faktycznie zaoszczędzimy w dłuższej perspektywie czasu ? Reasumując, nie zależnie na jakim etapie i wyborze staniesz pamiętaj że wybierając profesjonalną firmę otrzymasz zawsze gwarancję a tym samym bezpieczeństwo i niezawodność na długie lata.

Jak działamy?

PRZEDSTAWIAMY DZIAŁANIE W TRZECH PROSTYCH KROKACH

Zapraszamy do kontaktu oraz pełnego zapoznania się z naszą ofertą.